MUDr. František Picek

picek

Specializace

Sportovní ortopedie a traumatologie, operativa končetinových kloubů, arthroskopie

Pracuje v oboru od roku 1992. Spoluzakladatel ORP Centra a vedoucí lékař. Specializuje se především na sportovní ortopedii a traumatologii a operativu končetinových kloubů. Je členem národních i mezinárodních odborných společností (SSTA, ČSOT, AGA, SJEP aj.). V rámci své specializace se dále zabývá sonografií pohybového aparátu a novorozeneckých kyčelních kloubů, manuální medicínou a sportovní fyzioterapií. Aktivní operační praxe je podpořena i absolutoriem mnoha nadstandardních kvalifikačních kurzů a stáží (kurzy sonografie pohybového aparátu u prof. Reinharda Grafa v Rakousku, kurzy sportovní fyzioterapie u Klause Edera v Německu, kurzy myoskeletální medicíny u prof. Karla Lewita v Praze, kurzy podiatrie a dalších). Plynule hovoří anglicky a německy.

Působí na ortopedicko-traumatologickém odd. Krajské nemocnice Kladno, a.s., zde je vedoucím lékařem ambulantního traktu a ordinářem pro arthroskopickou operativu. Kromě privátní ambulantní praxe v ORP CENTRU poskytuje konzultace v Poliklinice na Národní, Národní třída 9, Praha 1.

V rámci své kvalifikace absolvoval stáže i praktické operační kurzy na klinikách v ČR i v zahraničí (Vídeň, Innsbruck, Linz, Garmisch - Partenkirchen, Lindenloe, Mnichov, Seattle).


Chcete vědět více?